Δύο αγώνες, τρεις επιλογές

morton 1 1 dumbartonΚαλησπέρα σας. Απίστευτη η Δευτέρα που πέρασε για τη στήλη, με το Γουότφορντ-Τσέλσι να είναι 1-0 μέχρι το 82’ (με 10 παίκτες από το 30’ οι φιλξενούμενοι) να γίνεται το 1-1 στο 82’ για να λήξει τελικά 4-1!

Το 2-3 γκολ χάθηκε με τον πλέον απροσδόκητο και σαδιστικό τρόπο, επιστρέφουμε από την ψυχρολουσία με δύο αγώνες. Στη Σκωτία η Μόρτον υποδέχεται τη Νταμπάρτον σε αγώνα του κυπέλλου Σκωτίας. Οι γηπεδούχοι είναι το φαβορί, όμως και οι δύο φετινές αναμετρήσεις τους στην Τσάμπιονσιπ έληξαν ισόπαλες, ενώ ο τεχνικός των «Σονς» Στίβι Άιτκεν γνωρίζει καλά τη Μόρτον, ήταν παίκτης της για μια οκταετία. Αν το ματς λήξει ισόπαλο θα υπάρξει επαναληπτικός στην έδρα της Νταμπάρτον, το Χ στο εντυπωσιακό 4.20 στη Novibet αξίζει το ρίσκο, μπορείτε άνετα να το χρησιμοποιήσετε και σε δελτίο με ζητούμενα.

Δείτε τις εξαιρετικές αποδόσεις που προσφέρει η Sportingbet

Το απόγευμα ο ΠΑΣ υποδέχεται τον Παναθηναϊκό που έρχεται από δύο 0-0, σαφέστατο το πρόβλημα στο γκολ για τους πράσινους, ο ΠΑΣ έφτασε στην παράταση την αναμέτρηση κυπέλλου με τη Λάρισα για να χάσει με 3-2, δεδομένη η κόπωση. Το ματς δείχνει κλειστό, το 2-3 γκολ στο 2.05 στη Sportingbet έχει αξία, θα προτείνουμε και το “περισσότερα γκολ στο β’ ημίχρονο” με την απόδοση στο 2.20 στο Sportingbet.

OI ΕΠΙΛΟΓEΣ ΜOY

ΜΟΡΤΟΝ-ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ                   Χ                      20 units  4.20 (Novibet)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΟ                   2-3 ΓΚΟΛ                20 units  2.05 (Sportingbet)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΟ  Β’ ΗΜ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΚΟΛ  20 units  2.20 (Sportingbet)

NEA ΚΑΒΑ: 959,2 units

ΥΓ. To betfurious σου δίνει την ευκαιρία να βρεθείς στον τελικό του Champions League ή του Europa League με ΟΛΑ τα έξοδα πληρωμένα! Πάρε μέρος στον διαγωνισμό της χρονιάς με… ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ.